YENİLMEZ IBC TANK MERKEZİ

2000 yılından bu yana Mersin ve bölge illerine hizmet vermekteyiz. Mersin'da İBT TANK denince akla gelen ilk firmayız. Güler yüzlü personelimiz, Mersin, Mersin, Osmaniye, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Konya, Niğde, Nevşehir illeri başta olmak üzere Akdeniz Bölgesi'nin her yerinde siz müşterilerimize 14 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz. Haftanın 7 günü, 24 saat boyunca gerek ibc tank konusunda, gerekse plastik palet konusunda bizi arayabilirsiniz.

Haftanın 7 günü, 24 saat boyunca gerek ibc tank konusunda, gerekse plastik palet konusunda bizi arayabilirsiniz.


Müşterilerimiz için;
Kimyasal üreticileri için kimyasal firmalarına uygun, gıda işletmecileri için gıdaya uygun temiz, kullanılabilir ibc tankları temin etmek, kısaca her sektörün kendine uygun tanklarının temin edilmesi ile üst seviyede memnuniyetlerini sağlamaktır.

 

Çalışanlarımız için;
Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

 

İş ortaklarımız için
Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek.

 

HEMEN ARA! Whatsapp ile Sipariş Ver